جعبه سازی

طراحی بسته بندی در بازاریابی و تبلیغات و فروش نقش بسیار مهم و کلیدی را ایفا می کند و برای هر سازمان به منزله یک شناسنامه برای معرفی محصول است. از ویژگی های یک بسته بندی موفق افزایش فروش محصول ،تاثیر گذاری برند در ذهن مشتریان ،جدا کننده محصولاتتان از رقبا و  برقراری ارتباط با مشتری می باشد.

 

سفارش دهید

نمونه کارهای ما

طراحی جعبه 

انواع مختلفی از جعبه وجود دارد که به طور مختصر برای شما توضیح خواهیم داد.

جعبه‌های مقوایی: این جعبه ها از یک، دو و یا چند لایه ورق مقوایی ساخته شده‌اند. مقاومت، بادوام ، سازگار با محیط زیست و مقرون به صرفه بودن، دلایل کافی برای استفاده از جعبه‌های مقوایی به عنوان بسته‌بندی هستند.

جعبه های سفت و سخت(هادرباکس):در مقایسه با مقوا ، هاردباکس به طور قطع در میان گران ترین سبک های جعبه قرار دارند. هاردباکس معمولا نیازی به قالب های گران قیمت و سنگین ندارند و اغلب دست ساز هستند.این کارتن های بسته بندی معمولا در تجارت لوازم آرایشی، جواهرات، فناوری و لباس های لوکس با کیفیت بالا مورد استفاده قرار می گیرند.

جعبه دایکاتی: به نوعی از کارتن که شکل عادی ندارد کارتن یا همان جعبه دایکاتی گفته می شود. برای تهیه ی کارتن های دایکاتی از قالب خاصی استفاده می شود و تمامی برش های آن توسط دستگاه برش دایکات انجام می شود به همین دلیل اندازه های آن دقیق و یکدست است و این باعث زیبایی جعبه های بسته بندی دایکاتی می شود.

جعبه لمینتی: لمینت در واقع ورق چاپ شده یا یک لایه محافظ از فویل پلاستیکی یا فلزی  ورقه ورقه پوشیده شده است. لمینت های براق و مات وجود دارد.از این جعبه های بسته بندی برای بسته بندی جعبه لامپ و لوازم برقی، جعبه خرما، جعبه کیک و کلوچه ، کارتن میوه و غیره استفاده می شود.

جعبه کیبوردی: این جعبه‌ها از مقوای سه لایه ایفلوت با روکش کرافت تهیه می‌شوند. جعبه کیبوردی کرافت به دلیل استحکام بالا و تنوع سایزبندی، بین کسب‌وکارها طرفداران زیادی دارد.

 

 

در بیشتر موارد بر اساس سایز محصول و وزنی که جعبه باید استقامت آن را داشته باشد نوع کارتن و ترکیب آن مشخص میگردد و رعایت این موضوع به مشتری کمک میکند هم هزینه بیشتری برای جعبه نپردازد.

حداقل تیراژ سفارش جعبه کارتن ۱۰۰۰ عدد می باشد ،در نظر داشته باشید با افزایش تیراژ در جهت کم کردن دور ریز و پرکردن دور چاپ به نسبت ابعاد جعبه، می توانید از قیمت مناسب تری بهره مند شوید.

چاپ روی جعبه بصورت چاپ سیلک ، چاپ فلکسو ، چاپ افست یا لیتوگرافی امکان پذیر است.

از دیگر خدمات ما دیدن کنید

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text