مهر برجسته

به مهرهایی گفته میشود که این قابلیت رو دارد که روی کاغذ را برجسته کند.دستگاهی که براش در نظر گرفته شده است نیازی به جوهر یا شارژ ندارد و اینکه خرابی در کارش نیست.روش ساخت و دستگاه های مورد‌استفاده برای مهر برجسته در دسترس همه افراد نمی‌باشند. به همین علت امنیت بالایی دارند و امکان جعل آنها خیلی ضعیف است.

 

سفارش دهید

نمونه کارهای ما

مهر برجسته 

دستگاه مهر برجسته از چند نمونه تشکیل شده است که نمونه های آن رو میزی یا دستی که انبری گفته میشود.مهر برجسته به راحتی قابل تشخیص است و جعل آن دشوار می باشد. این امر مهرهای برجسته را به گزینه‌ ای ایده‌آل برای تأیید اسناد و مدارک رسمی تبدیل می‌ کند.این مهرها دوام بالایی دارد و در صورت نگهداری صحیح می‌ تواند سال‌ ها دوام بیاورد.به دلیل استفاده از مواد باکیفیت‌ تر و روش‌ های ساخت پیچیده‌ تر این مهر ها معمولاً گران‌ تر از مهرهای معمولی هستند.

مهر برجسته ، مهری است که می‌تواند سطح کاغذ را برجسته کند. این مهرها دارای دو صفحه فلزی (کلیشه) هستند که دارای برجستگی و تورفتگی می‌باشند. در واقع، برجستگی‌های طرح روی صفحه بالایی و فرورفتگی های آن روی صفحه پایینی قرار دارند. فشردن دستگاه موجب ایجاد طرح و برجسته شدن سطح کاغذ می‌شود.

مهرهای برجسته از نظر کیفیت، برند، نوع و مدل دستگاه، ابعاد و … یکسان نیستند. این عوامل می‌توانند بر روی قیمت مهر برجسته تاثیر بگذارند. 

این مدارک شامل کپی کارت ملی و اسناد مربوط به کسب و کار می‌شوند.

از دیگر خدمات ما دیدن کنید

تابلوسازی

از طراحی تا نصب

استودیوی معماری

طراحی، نظارت، اجرا

هدایای تبلیغاتی

سر رسید، خودکار، تی‌شرت

فروشگاه گیلانک

محصولات فروشگاهی

از فروشگاه ما دیدن کنید