ساک دستی

استفاده از ساک دستی تبلبغاتی راهی مناسب و راحت برای توسعه کسب و کار شماست, با حک آرم شما بر روی ساک دستی تبلیغاتی , این هدیه را به یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک تبدیل می کنید . فقط به این نکته توجه داشته باشید که طرح زیبا و همچنین ایده پردازی جدید جهت طراحی ساک دستی تبلیغاتی بسیار مهم است . چاپ ساک دستی مقاوم جهت ارائه خدمات به مشتریان باعث جلب اعتماد آنها می شود به طوری مشتریان به کسب و کار شما وفادار می شوند. یک ساک دستی ممکن در بین افراد مختلفی بچرخد که سبب آشنایی بیشتری افراد با لوگو و نام تجاری شما می شود. ساک دستی چندبار مصرف می باشد که افراد می توانند از آن در کارهای مختلفی استفاده کنند.

سفارش دهید

نمونه کارهای ما

معرفی انواع ساک دستی 

ساک دستی برزنتی: این ساک دستی ها بسیار مقاوم، محکم و  پرکاربرد است. امکان شستشو و مصرف طولانی مدت از آن برای مشتری وجود دارد علاوه بر اینکه امکان حمل وسایل متناسب با سایز آن برای فرد فراهم است.

ساک دستی کتان: این نوع ساک دستی به نسبت انواع برزنتی نازک و حساس است از همین رو نمی توان هر وسیله ای را با آن حمل کرد. با این وجود یکی از انواع پر کاربرد به شمار می آید.

ساک دستی کاغذی : ساک دستی های آماده کاغذی برای فروشگاه ها به طور معمول از کاغذ تولید شده اند. همچنین می توانند بارها قابل بازیافت باشند. این ساک دستی ها همچنین برای خرید و نگهداری وسایل مختلف بسیار مناسب هستند. بنابراین فروشگاه ها برای جلب نظر مشتریان و تشویق آن ها به خرید دوباره از این ساک دستی های کاغذی استفاده می کنند.

ساک دستی گلاسه: این نوع ساک دستی برای چاپ لوگو یا تبلیغ برند و تبلیغات گزینه بسیار مناسبی است زیرا می توان بر روی این ساک دستی ها از امکانات ویژه و فانتزی مانند طلاکوب و نقره کوب و غیره استفاده کرد . هرچه گرماژ کاغذ گلاسه بیشتر باشد مقاومت و استحکام آن نیز بیشتر است. درنتیجه ما می توانیم ساک دستی کاغذی گلاسه را در گرماژ های مختلف با مقاومت های متفاوت داشته باشیم مورد بعدی این است که این محصولات را هم با روکش سلفونی براق و هم با حالت مات می توانیم داشته باشیم و افراد با هر نوع سلیقه ای می توانند انتخاب خود را داشته باشند. استحکام ساک دستی گلاسه نسبت به دیگر نمونه های کاغذی بسیار بیشتر بوده و  تحمل وزن بالای 5 تا 7 کیلوگرم را دارند.

ساک دستی کرافت:در تولید ساک های دستی کرافت از کاغذ کرافت استفاده می شود، این ماده از سولفات چوب نرم ساخته شده و رنگ های طبیعی آن شامل قهوه ای مایل به تا زرد، قهوه ای روشن و کرم است. کاغذ کرافت استحکام کششی بالایی دارد و در برابر پارگی مقاوم بوده و وزن متوسط آن بین 80 تا 300 گرم است.از مهمترین موارد استفاده از ساک دستی کاغذی کرافت، اینست که به راحتی توسط مکانیسم طبیعت تجزیه می‌شود و به عبارتی، زمان کمتری در طبیعت می‌ماند. 

ساک دستی پارچه ای :ساک دستی‌های پارچه ای کیسه‌هایی هستند که در ساخت آنها از مواد سمی یا شیمیایی استفاده نشده است. این نوع کیسه ها از مواد کاملاً قابل بازیافت ساخته می‌شوند.این محصول به دلیل استحکام، دوام و کیفیت بالایی که دارند، در نمایشگاه‌ها، سمینارها، فروشگاه‌ها و تبلیغات برندها مورداستفاده قرار می‌گیرند. همچنین به‌منظور گسترش و توسعه نام تجاری و لوگو و سایر اطلاعات نمونه‌های مختلفی در طرح، رنگ و سایزهای متنوع تولید می‌شوند.

 

ساک دستی پارچه ای از نوع پارچه سوزنی به لحاظ تحمل وزن و کارایی جزو گزینه های مناسب برای انتخاب می باشد بخاطر اینکه گزینه مناسبی از نظر قیمت می باشد.

در مدل های تولید ساک دستی کاغذی حداقل 10  الی 15 روز کاری قابل تحویل می باشد. در مدل چاپ ساک دستی های پارچه ای 3 الی 5 روز قابل تحویل می باشد.

حداقل تعدا قابل سفارش 1000 عدد می باشد. در نظر داشته باشید که در تیراژ بالاتر هزینه نهایی بصرفه تر می باشد.

از دیگر خدمات ما دیدن کنید

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text