عکاسی صنعتی

حوزه گسترده ای است که چندین شاخه از عکاسی را شامل می‌شود. هدف اصلی از عکاسی صنعتی، تبلیغ محصول، کالا یا تبلیغ برند برای به فروش رساندن حداکثری می‌باشد.هر نوع عکاسی از محصولات برای جلب توجه مشتری که منجر به فروش بیشتر محصولات شود، جزء شاخه عکاسی صنعتی قرار می‌گیرد.

سفارش دهید

نمونه کارهای ما

عکاسی صنعتی 

در مجموعه ما تمامی نکات مانند پس زمینه، چینش کالا یا محصول، شناسایی قشر مخاطبانی که قرار است تحت تأثیر عکس قرار گیرند، تأثیر روانشناسی رنگ‌ها بر ذهن افراد، هارمونی و تضاد رنگ‌ها و تأثیر تمامی این عوامل بر روی خروجی عکس مورد بررسی قرار میگیرد.در این شاخه از عکاسی ، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل تلاش می کند تا حد امکان تصویری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذاشته شود.در زمینه تبلیغات و برندسازی، عکاسی صنعتی نقش بسیار مهمی دارد. با استفاده از عکس‌های حرفه‌ای و جذاب، می‌توان به طور قابل توجهی بر جذابیت و کیفیت محصولات یا خدمات شرکت تأثیر گذاشت. از طریق عکس‌های با کیفیت و بازیافته، ارتباط قوی‌تری با مخاطبان ایجاد می‌شود و برند در ذهن مخاطبان به خوبی جا می‌گیرد.

 

 

 

میزان هزینه  به نوع محصولات و چیدمان آن و جزئیات داخل عکس بستگی دارد و مطابق با آن محاسبه می شود.

عکاسی تبلیغاتی تأثیر قابل توجهی در تبلیغات و بازاریابی دارد. با استفاده از تصاویر جذاب و مؤثر، می‌توان نیازها و خواسته‌های مخاطبان را بهتر درک کرده و ارتباط قوی‌تری با آن‌ها برقرار کرد. تصاویر قدرت بصری بالایی دارند و به عنوان وسیله‌ای برای جلب توجه و ایجاد شناخت برند،  تشویق به خرید عملکرد می‌کنند.

عکاسی تبلیغاتی در صنایع مختلف استفاده می‌شود.می‌توان به صنعت مد، غذا، محصولات الکترونیکی، طلا وجواهرات، آرایش و زیبایی، محصولات خانگی و بسیاری دیگر اشاره کرد. هر صنعتی که نیاز داشته باشد تا برندهای خود را به صورت جذاب و حرفه‌ای به نمایش بگذارد و مخاطبان خود را جذب کند، می‌تواند از عکاسی تبلیغاتی بهره ببرد.

از دیگر خدمات ما دیدن کنید

تابلوسازی

از طراحی تا نصب

استودیوی معماری

طراحی، نظارت، اجرا

هدایای تبلیغاتی

سر رسید، خودکار، تی‌شرت

فروشگاه گیلانک

محصولات فروشگاهی

از فروشگاه ما دیدن کنید