طراحی لیبل

لیبل کاغذ برچسب دار است که بر روی محصول خود آن را چسبانده و میتوان اطلاعات کاملی را در مورد محصول مورد نظر خود روی آن چاپ کنید. طراحی گرافیکی لیبل شما با توجه به محصولتان باید بسیار خلاقانه و جذاب طراحی شود تا مشتری را به خود جذب کند.

با کمک اطلاعات درج‌ شده روی لیبل که حاوی برند، لوگو، اسم و… از کسب‌و‌کار شما است، به‌راحتی و با کم‌ترین هزینه تخصص خود را به صورت وسیعی معرفی می‌کنید. ترکیب رنگ و ایده خوب روی لیبل از نظر روانی باعث ایجاد انگیزه و اشتها در فرد می شود تا تمایل به خرید داشته باشد.

 

سفارش دهید

نمونه کارهای ما

انواع لیبل

لیبل کاغذی

این نوع لیبل متداول‌ترین لیبل در میان انواع دیگر لیبل‌ها است و بیشتر برای مکان‌هایی که خشک هستند مناسب‌اند. لیبل کاغذی یا پشت چسب‌دار را به‌عنوان متنوع‌ترین نوع لیبل در ساخت محصولات می‌شناسند که بصورت قالب خورده نیزقابل سفارش است.

لیبل شیشه ای یا شفاف

مزیت مهم این نوع لیبل این است که نوشته‌ها بر روی لیبل از هر دو طرف قابل مشاهده هستند، این لیبل جهت درج روی محصولاتی استفاده می‌شود که تولید‌کننده قصد دارد شی یا محتویات داخل محصول قابل مشاهده باشد.

لیبل شبرنگ

به لیبل های براق گفته می شود، که در یک فضای تاریک نیز قادر به رفلکس نور هستند. در این برچسب ها از موادی مانند فلورسنت و فسفر استفاده شده است. برچسب شبرنگ مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی مختلف دارد، به همین دلیل کاربرد بسیاری در صنایع پیدا کرده است.

 

لیبل ها در هر سایز و مدلی که مد نظر شما باشد قابل چاپ است.

طراحی و برچسب در این مجموعه بین 2 تا 4 روز کاری و چاپ لیبل بر اساس حجم تولید و نوع متریال و سفارش متغییر می باشد و به طور معمول از چاپ لیبل 2 تا 12 روز کاری متغیر می باشد.

سفارشات طبق زمان تعیین شده توسط مجموعه طراحی و چاپ و بر اساس نوع سفارش و حجم کار تعیین می شود و اطلاع رسانی می گردد .

از دیگر خدمات ما دیدن کنید

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text