مهر ژلاتینی

مهر ژلاتينی همانگونه كه از اسم آن مشخص است از ماده ای ژله مانند كه بصورت صفحه هايی به قطر ۳ ميلی متر در آمده و ابعاد مختلفی دارد ساخته مي شود و  بيشترين مصرف و كاربرد را در بين مهر ها دارا است و  از نظر هزينه و همچنين طول عمر مصرف به صرفه ترين نوع مهر محسوب ميشود.

سفارش دهید

نمونه کارهای ما

انواع مهر ژلاتینی: 

مهر ژلاتينی را به دو صورت مورد استفاده قرار می دهند:

 مهر ژلاتينی با دسته معمولی ( دسته پلاستيكی يا كريستالی ) : اگر براي شما هزينه مهم است قطعا بايد اينگونه مهر را انتخاب نماييد چون ارزان ترين نوع مهر موجود در بازار است . مهر ژلاتينی كه با نام مهر لاستيكي هم شناخته مي شود. ژلاتبن به دلیل داشتن انعطاف عمر بالایی دارد به شرط اينكه دور از نور مستقيم خورشيد قرار گيرد چون تابش نور ژلاتين را خشك كرده و مهر شما كارايي خود را از دست مي دهد.

مهر ژلاتینی با دسته اتوماتیک :

پس از ساخت ژلاتین میتوان آن را بوسیله چسب مخصوص بر روی دستگاه چسباند و شما را از استامپ جداگانه بی نیاز می کند زیرا درون آن یک استامپ قابل شارژ تعبیه شده است . علاوه بر عدم نیاز به استامپ، عمر ژلاتین  را نیز چندین برابر می نماید و از نظر کیفیت چاپ بر روی کاغذ، در مقایسه با مهر های معمولی که بصورت دستی استفاده می شوند به مراتب کیفیت بالاتری را دارا است. مهر ژلاتینی در ابعاد و اندازه‌ های مختلفی تولید می‌ شود. ابعاد متداول مهر ژلاتینی عبارتند از ۳، ۵، ۷ و ۱۰ میلی‌ متر. هر یک از این ابعاد برای کاربردهای مختلفی مناسب است.از معایب مهر ژلاتینی این است که فقط به صورت تک رنگ تولید می شود و امکان تولید خطوط بسیار نازک و ریز وجود ندارد.

 

 

 

بهترین نوع فایل جهت ساخت مهر فایل‌های وکتور مانند: cdr ، ai ، eps می‌باشد. اگر طرح شما در نرم‌افزار photoshop طراحی شده است لازم است فایل لایه باز فرمت psd ارسال نمایید. اگر به فایل‌های فوق دسترسی ندارید لازم است فایل خود را با کیفیت بالا و پسوند JPG ارسال نمایید.

به طور خلاصه جهت ساخت مهر لازم است مدارک زیر را ارائه نمایید:
مهرهای شخصی: تصویر کارت ملی
مهرهای پزشکی و پرستاری: تصویر کارت عضویت نظام پزشکی یا نظام پرستاری
مهرهای مهندسی: تصویر برگه‌ی عضویت نظام مهندسی
مهرهای وکالت: تصویر کارت عضویت کانون وکلا و یا موارد مشابه
مهرهای شرکت‌ها: تصویر آگهی ثبتی شرکت به همراه کارت ملی یکی از اعضا و یا نامه درخواست ساخت مهر به همراه کارت ملی
مهرهای فروشگاه‌ها: تصویر جواز کسب

سفارشات مهر ژلاتینی در روزهای غیر تعطیل و حداکثر دوروز بعد از تایید طرح ارسالی توسط شما ساخته  می‌شود.  

از دیگر خدمات ما دیدن کنید

تابلوسازی

از طراحی تا نصب

استودیوی معماری

طراحی، نظارت، اجرا

هدایای تبلیغاتی امسال

سر رسید، خودکار، تی‌شرت

فروشگاه گیلانک

محصولات فروشگاهی

از فروشگاه ما دیدن کنید