پوستر تبلیغاتی

پوسترهای تبلیغاتی یکی از ابزارهای مهم در توسعه و رشد کسب و کارها هستند. این پوسترها با استفاده از تصاویر و متن های جذاب، به شرکت شما کمک خواهند کرد تا محصولات و خدمات خود را به مشتریان بالقوه معرفی کنید. آنها توجه را به راحتی جلب کرده و سریع و موثر پیام را به مخاطب میرساند و باعث افزایش فروش و در نتیجه رشد کسب و کارها می شوند.

سفارش دهید

نمونه کارهای ما

طراحی پوستر

از ویژگی های یک پوستر خوب آن است که اطلاعات شما را بهتر و به سرعت منتقل کند. کوشش در گذاشتن اطلاعات بیش از اندازه و تصاویر بسیار زیاد در پوسترهایتان ، آنها را به نظر پیچیده و درهم و برهم می رساند.  شما باید اجزایی را در پوستر بگنجانید که مشتریان هدف ، با نگاه کردن به آن اغوا و در عین حال اطلاعاتی را که شما مایلید آنها در اختیار داشته باشند ، به دست آورند.استفاده از پوسترهای سیاه و سفید به اندازه پوسترهای رنگی اثربخش نیست. پوسترهای رنگی توجه بسیاری از بینندگان را به خود جلب می کند.

 

بله برای چاپ پوستر می توانید سایز اختصاصی برای چاپ دهید.
اما پیشنهاد ما این است که برای کاهش هزینه چاپ و به صرفه تر بودن هزینه چاپ پوستر، از سایزهای استاندارد A و B استفاده نمایید.

برای چاپ پوستر از کاغذهای تحریر و گلاسه استفاده می شود. این کاغذها دارای گرماژهای مختلفی هستند.
توصیه ما به مشتریان عزیزمان این است که برای تهیه پوستر از تحریر ۸۰ گرم استفاده کنند تا هزینه های خود را کاهش دهند.

چاپ دیجیتال برای تیراژهای پایین استفاده می شود. برای تیراژهای بالاتر از چاپ افست استفاده می گردد. در تیراژهای بالا چاپ افست به صرفه تر است. بعلاوه اینکه کیفیت چاپ افست از دیجیتال بالاتر است.

از دیگر خدمات ما دیدن کنید

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text