تقویم رومیزی و دیواری

یکی از هدایایی تبلیغاتی پر مصرف و بسیار مورد پسند عامه مردم تقویم رومیزی است، که مدل های متنوعی دارد. در صفحه اول تقویم عبارت، طرح، لوگو و هر آنچه که بخواهید به صورت طلاکوب چاپ می‌شود و حسابی چشم‌نواز است. همچنین در هر صفحه تقویم طرح‌های متفاوتی که برند شما را بهتر معرفی می‌کند می‌توانید چاپ می‌کنید.

سفارش دهید

نمونه کارهای ما

چاپ تقویم اختصاص

تقویم رومیزی یکی از محصولات تبلیغاتی مورد استقبال و مفید است که با توجه به نیازهای روزافزون مشتریان، ما تلاش داریم تا با بهره گیری از روش های نوین تولید و طراحی مدرن، محصولی جذاب، زیبا و کاربردی تولید نماییم. ما توانایی تولید و چاپ تقویم رومیزی با انواع کاغذهای باکیفیت داخلی و وارداتی را داریم. همچنین امکان طراحی و چاپ تصاویر، لوگو و متون مورد نظر مشتریان را فراهم کرده ایم. 

تقویم دیواری نیز یک هدیه تبلیغاتی جذاب برای مشتری می باشد. تقویم های دیواری از نظر تعداد برگ به سه مدل تقسیم می شوند:

تقویم دیواری تک برگی : در این نوع تقویم کلیه ماه های سال در یک برگ چاپ خواند شد.محل تبلیغ شما در نیمه بالای تقویم تک برگی خواهد بود . تقویم دیواری تک برگی را می توان به عنوان ارزان ترین تقویم دیواری نامید.

تقویم دیواری 4برگی : هربرگ در یک فصل چاپ می شود .از این رو شما میتوانید 4 تبلیغ مجزا از خدمات یا محصولات خود را در این تبلیغ درج کنید.

تقویم دیواری 12 برگی : روکس ترین محصول دیواری 12 برگی است .در این تقویم هرماه از سال در یک برگ چاپ خواهد شد ، از این رو این امکان ویژه را به مشتریان می دهد تا برای هرماه از سال یک تبلیغ منحصر به فرد را برای خود در تقویم داشته باشند.

 

 

هزینه چاپ تقویم رومیزی با توجه به طرح و نقش، آماده بودن یا سفارشی بودن آن، جنس کاغذ، ابعاد تقویم، ضخامت و فضای یادداشت متغیر است. 

بله شما میتوانید عکس مورد نظر خود را با کیفیت بالا برای ما ارسال کنید تا در چاپ تقویم از آن ها استفاده شود.

مدت زمان تحویل سفارشات با چاپ متغیر بین 4 الی 7 روز کاری می باشد.

از دیگر خدمات ما دیدن کنید

تابلوسازی

از طراحی تا نصب

استودیوی معماری

طراحی، نظارت، اجرا

هدایای تبلیغاتی

سر رسید، خودکار، تی‌شرت

فروشگاه گیلانک

محصولات فروشگاهی

از فروشگاه ما دیدن کنید