سررسید اختصاصی

سفارش طراحی و چاپ سررسیدها به دو صورت عمومی و اختصاصی انجام می شود. در چاپ انواع سررسید اختصاصی  تمام شرایط و خواسته کاربر در نظر گرفته می شود و محصول متناسب با خواسته شخص سفارش دهنده چاپ می‌شود. در حالی که در نمونه‌های عمومی، چاپ و طراحی سررسید از یک فرمت کلی پیروی می‌کند و تمام افراد می توانند از آن استفاده کنند.

سفارش دهید

نمونه کارهای ما

در سفارش سررسیدهای اختصاصی مواردی مثل قطع سررسید، نوع جلد و چاپ آن، نحوه چاپ صفحات داخلی محصول، نوع کاغذ به کار رفته در چاپ سررسید و سایر ویژگی ها متناسب با سفارش و خواسته مشتری است. شرکت ها با توجه به سلیقه خود و رنگ جلد سررسید خود می توانند از طلاکوب ، نقره کوب یا چاپ داغی برروی جلد استفاده نمایند. صحافی سررسیدها بصورت فنری ، دوخت شده و ته چسب می باشد.ویژگی صحافی مناسب با دوام بودن آن می باشد. صحافی فنری به این دلیل که می توان برگه از آنرا را در صورت نیاز به راحتی جدا کرد طرفداران زیادی دارد.

 

حداقل تعداد سفارش سررسید 40 عدد می باشد.

معمولا چاپ روی سررسید بر اساس روکش جلد تعیین می گردد. به عنوان مثال اگر روکش جلد از جنس ترمو باشد، چاپ روی جلد هم به صورت داغکوب انجام می شود و اگر جنس چرم مصنوعی باشد باید از پلاک و لیزر استفاده شود. 

باتوجه به نوع محصول انتخابی و خدمات برندینگ مورد نیاز شما اعم از چاپ لوگو و لیزر و… پس از تائید طرح توسط شما 7 الی 10 روز کاری زمان جهت آماده سازی سفارش نیاز است.

از دیگر خدمات ما دیدن کنید

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text