کارت ویزیت

کارت ویزیت، مهم‌ترین و موثرترین ابزار بازاریابی و جذب مشتری است که شما می‌توانید در جیب خود داشته باشید.کارت ویزیت ها باعث می شود شما در ذهن مشتری بمانید . شما باید در در طراحی کارت ویزیت خود اساسی ترین نکات را در آن درج بکنید.

سفارش دهید

نمونه کارهای ما

کارت ویزیت 

طراحی و رنگ های بکار رفته در کارت ویزیت نقش بسزایی در جذب مشتری دارد. در طراحی کارت ویزیت باید حتما لوگوی سازمانی خود و راه های ارتباطی در شبکه های اجتماعی مانند واتساب ، اینستاگرام و اگر کسب و کار شما دارای سایت فعال می باشد حتما در کارت ویزیت خود آدرس وب سایت خود را درج بکنید.کارت‌های‌ ویزیت بر اساس جنس و مقوایی که از آن تهیه می‌شوند دارای طول عمر متفاوتی بوده و در بازار با نام‌های گوناگونی همچون گلاسه، لمینت، کتان، چوب، چرم، پی‌وی‌سی (شیشه‌ای)، با قیمت‌های خاص خود ارائه می‌گردند.

 

 

 

کارت ویزیت شما مطابق سلیقه شما در رنگ و طرح مورد نظر و مرتبط با کسب و کار شما طراحی میگردد. 

چاپ کارت ویزیت شما از زمان تایید طرح حدود 10 تا 15 روز کاری زمان میبرد . در صورت در خواست چاپ فوری با هزینه بیشتر بصورت اختصاصی در مدت زمان کوتاه تری چاپ می گردد.

خیر . یکی از قوانین و عرف های جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل حفظ مسئولیت سوء استفاده احتمالی از طرح برای طراحشه. بعد از پایان هر طراحی و دریافت تایید از مشتری، فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره .

از دیگر خدمات ما دیدن کنید

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text