کلیشه فلزی

کلیشه فلزی یا کلیشه نایلوپرینت، در موارد گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد اما از آنجا که یکی از ویژگی های مهم این نوع کلیشه، قابلیت تحمل حرارت تا 200 درجه می باشد، از این کلیشه عمدتا برای چاپ طلاکوب  بر روی سر رسید، کارت عروسی، جعبه، تقویم و…. استفاده می شود. این کلیشه در چاپ داغی هم  مورد استفاده قرار میگیرد.مزیت استفاده از کلیشه فلزی نسبت به سایر کلیشه ها ، داشتن عمر طولانی و مقاومت بسیار بالا است.

 

سفارش دهید

نمونه کارهای ما

کلیشه سازی

کلیشه صفحه‌ای فلزی است که در چاپ لترپرس و چاپ‌هایی که سرعت در آن‌ها مهم است مورد استفاده قرار گرفته است. یکی از علت‌های نام‌گذاری کلیشه، استفاده از کلیشه‌های پلاستیکی و ژلاتینی در این روش است که انعطاف پذیری بالایی هم برخوردارند. کلیشه‌ای که امروز ما با آن در صنعت چاپ سروکار داریم درواقع به معنی «کپی دقیق از اصل» است. 

ویژگی‌هایی که چاپ با کلیشه دارد عبارت است از :

یکی از مهم ترین ویژگی‌هایی که در این روش، آن را برجسته می‌کند این است که در این روش رنگ در طول فرایند چاپ با سرعت خشک می‌شود و به همین دلیل در فرایند چاپ می‌توان به سرعت و با توالی بالا رنگ‌های متنوعی را روی سطحی که در نظر گرفته شده است چاپ کرد. این عملیات در چاپ کلیشه بسیار مهم می‌باشد. چاپ با روش کلیشه کیفیت بالایی را ایجاد می کند و همچنین دوام بالایی نیز دارد. ماندگاری و ثبات چاپ با روش کلیشه نسبت به روش‌های دیگر در چاپ بسیار بالا است.با کلیشه می‌توان چاپ روی متریال‌های مختلف و سطح‌های گوناگون صاف و ناصاف را انجام داد. از کاغذ، نایلون، فلز تا شیشه، پارچه، ساعت، طلا و خیلی از متریال‌های دیگر.

 

از چاپ کلیشه به عنوان چاپ بر روی کارتن ها، سفره­ های نایلونی و یکبارمصرف، جعبه ها، چاپ بسته بندی­های مواد غذایی ،چاپ نایلون های تبلیغاتی، چاپ روی لباس و چاپ روی سررسید های اختصاصی استفاده می­شود.

کلیشه چاپ پنج نوع است و شامل کلیشه ژلاتینی، کلیشه چاپ سیلک یا شابلون چاپ، کلیشه فلزی، کلیشه چاپ دیجیتال و کلیشه داغی یا کلیشه تامپو می‌شود. 

هزینه چاپ با کلیشه بر اساس تعداد و طرح چاپی شما محاسبه میگردد.

از دیگر خدمات ما دیدن کنید

تابلوسازی

از طراحی تا نصب

استودیوی معماری

طراحی، نظارت، اجرا

هدایای تبلیغاتی

سر رسید، خودکار، تی‌شرت

فروشگاه گیلانک

محصولات فروشگاهی

از فروشگاه ما دیدن کنید