طراحی لوگو

در ساده ترین حالت ممکن طراحی لوگو ترکیبی از تصاویر و نوشته هاست. این ترکیب برای تشخیص برندهای مختلف از هم استفاده می شود.یک لوگوی خوب می تواند برای کسب و کار شما مهم ترین نیاز باشد.لوگوی شما باید پیام درستی را در خود داشته باش که باعث شود کسب و کار شما سودآور تر شود.لوگو به عنوان یک عامل شناسایی که مخاطبانتان با گذشت زمان، شما را با آن تشخیص می‌دهند و در نهایت با اعتماد به خدمات، محتوا یا محصولاتتان با شما ارتباط برقرار می‌کنند.

سفارش دهید

نمونه کارهای ما

ویژگی های لوگو 

لوگوها در واقع در بازار های امروزی به عنوان معرف کسب و کار شناخته میشوند. در صورتی که شما لوگوی خاص و منحصر به فردی داشته باشید نه تنها برندسازی شما آسان تر خواهد شد، بلکه تبلیغات شما نیز موثرتر خواهد بود. از ویژگی های یک لوگوی موفق : معنادار و پر مفهوم بودن لوگو ،انحصاری بودن لوگو،تمایز لوگوی شما با رقبا،سادگی و زیبایی لوگو ، ماندگاری لوگو در ذهن،قابل فهم بودن لوگو و متناسب با کسب و کار بودن می باشد.

 

 

 

طراحی لوگو یعنی نماد تصویری . بطور مثال لوگوی برند تجاری شرکت اپل و نایکی . لوگوتایپ یعنی نماد نوشتاری مانند نماد کوکاکولا و گوگل . لوگوی ترکیبی یعنی ترکیب هر دو مدل لوگو تصویری و نوشتاری مثل لوگوی پوما که در کنار استفاده از نوشته اختصاصی نام برند ، تصویر نیز برای لوگو لحاظ شده است .

در صورت پیگیری مناسب سفارش دهنده ، بین سه روز تا یک هفته .

 هزینه طراحی لوگو بر اساس میزان زمان و انرژی مصرفی برای فرآیند طراحی لوگو ، محاسبه می گردد.

از دیگر خدمات ما دیدن کنید

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text

A title

Image Box text